האם אני כמנהל צריך לקדם עובד שלא הולך לפי הדרך שלי?

כמנהלים ישנם מקרים שאנחנו צריכים לייצג או לקדם את עובדים שלנו, בדרך כלל אין לנו בעיה עם זה כאשר אנחנו אוהבים/מתחברים לדרך שבה הם עובדים,
מה קורה כאשר אלו עובדים שאנחנו לא אוהבים אותם או עובדים שלא הולכים לפי דרכנו האם עדיין אנחנו צריכים להיות לקדם אותם?
אותו מקרה התרחש גם אצל משה, פרשה מדברת על כך שמשה שאמר לאלוהים “הרעותה לעם הזה, למה זה שלחתני”?
העם לא שמע למשה והיה חסר סבלנו בזמן התהליך של טרום עזיבת מצרים. העם ולא כל כך האמין ביכולות של משה כנציגו של אלוהים להוציא אותם ממצרים,לכן משה שואל את אלוהים למה הוא צריך לייצג את העם שלא מאמין בו??
אנחנו כמנהלים נתקלים הסיטואציה מידי פעם כשאנחנו מגיעים למקום עבודה חדש או מחלקה חדשה שיש שם עובדים שלא הולכים לפי הדרך שלנו/ חושבים בצורה שונה.

זה חלק מתפקידנו כמנהלים זה להוביל אותם לחיבור איתנו ועם הארגון גם כאשר הם רואים את הדברים בצורה שונה מכוון שזאת הזדמנות מעולה לקבל דרך מבט נוספת , חשיבה שונה מחוץ לקופסה.

אני אומר שאנחנו כמנהלים צריכים והוביל ולייצג אותם בצורה הטובה ביותר, לא רק מכוון שזה תפקידנו אלא אנחנו צריכים להבין לא כל העובדים צריכים להיות בדיוק כמונו או כמו כל שאר העובדים. עלינו כמנהלים להוביל אותם כמו כל השאר ובנוסף לכך לגלות מה אנחנו אוהבים / מעריכים שהם עושים מעולה בעבודתם, מה הכישרונות שלהם?
בעבודתי הקודמת היה לי מקרה בסדנה עם הכפופים שלי, אני הסתכלתי לכולם בעיניים ואמרתי להם שאני מאוד אוהב אותם, המנהל שלי שאל אותי לאחר הסדנה למה אמרתי את זה?
מכוון שיש כמה כפופים שלי שאני לא אוהב. אני עניתי לו שאני אוהב אותם גם אם הם מעצבנים אותי ולא הולכים לפי הדרך של הארגון, מכוון בוחר להסתכל  על  הדברים שמייחדים אותם.

גם כאשר כשהם לא הולכים בתלם כמו כולם!
להיות מנהל זה לחשוב ולהתנהג מחוץ לקופסה!

אודות המחבר