מה

אני עושה ?

אני מציע לכם ארבע מסלולים לבחירה:

*מסלול הרצאה כיצד נוצרים גיבורים בסרטים המצוירים?

*מסלול משחק WISE לחשב מסלול מחדש להגשמת האתגרים שלכם.

*מסלול מנהיגות מבפנים להובלת חייכם.

*מסלול ליצירת מנטורים למנהיגות מבפנים.

איך

אני עושה את זה?

אני עושה את זה על ידי כלים שמגלים לכם את החוזקות שלכם,
איך להתמודד עם חסמים,
כיצד ליצור מודעות  ותקשורת עם אנשים,
ולהכניס את הכול לפעולה על ידי כלי מנהיגות מגוונים.

למה

הקמתי את החברה

הקמתי את החברה כדי ליצור מנהיגות אחרת,לתת לאנשים את הכלים להנהיג את חייהם ועבודתם מתוך היכולות שלהם ולא רק על ידי תארים או תפקידים.

 כל זה על ידי התפתחות של התקשורת האישית והארגונית.

הקמתי את העסק למנהיגות מבפנים כדי ליצור מנהיגות אחרת בחברה הישראלית.

אני מאמין בהעצמה של סוג אחר של מנהיגים, כאלה שיובילו מתוקף היכולות שלהם לשלב בין מקצועיות ובין היכולות האישיות שלהם ולא רק מתוקף התואר או התפקיד.
במנהיגות זו עושים שימוש בהכרת התכונות הפנימיות שלכם, בחוזקות, הכישרונות והחסמים שלכם ולדעת איך להשתמש בהם כמנהיגים , אני מאמין שמודעות עצמית ומודעות למה שקורה סביבכם  אשר מראה לכם תמיד איפה אתם נמצאים כמנהיגים,
כאשר תעשו שימוש ביכולות אישיות שלכם אתם תדעו להנהיג את חייכם וחיי אחרים על ידי חיבור והכלה.

בחברה שותפים אנשים מתחומי דעת שונים אשר יוצרים סינרגיה שמאפשרת עבודה בתחומי עניין שונים ומגוונים.
לפי ראית העולם שלי, המנהיגים הם חלק מהצוות המובילים אותו יד ביד מתוך הקבוצה ולא מעליה. מנהיג יכול להיות כל אחד, לא רק מנהלים או בעלי תפקידי מפתח, אלא כל אדם הרוצה להוביל שינוי כל אחד שרוצה להנהיג. המנהיגות שאני מלמד מסתמכת על יחסים חיוביים ויציבים המבוססים על אמון, מנהיגות כזאת מביאה לתוצאות גבוהות מהרגיל. אני יודע  כיצד להקנות לכם על ידי את הכלים על ידי לימוד אקטיבי, הרצאות, סדנאות ואימונים אישיים אשר יתנו לכם יכולות מנהיגות חדשות שישמשו אתכם בכל הרבדים של חייכם האישים והמקצועיים  להתמודדות עם הצלחות וכישלונות.

המנוע של המכונית– הגישה שלי מגיעה מעולמות תוכן מקצועיים הכוללים אינטליגנציה רגשית, חברתית, פסיכולוגיה חברתית , בודהיזם, למידה מרחוק, אימון ופיתוח מנהיגות קו אקטיבית עוד.. אני עוסק  מעל שני עשור בפיתוח מנהיגות אישית וארגונית .אני  רואה את פיתוח מנהיגות ומנהיגים כשליחות ומטרת חיים.

אמינות המכונית-הערכים שאני מביא לימודי אימון אישי /למתאמן הם מודעות עצמית, מצוינות, מחויבות,כנות, הצבת מטרות, איזון, אותנטיות. אני מביאים חוויה נהיגה חדשה,מלהיבה, סוחפת,חזקה, חוצת הרים ויבשות. מנטורים למנהיגות הוא משהו חדש בנוף האישי והעסקי. אתם תמצאו את עצמכם בדרך אל היעד תוך כדי מודעות, מיצוי עצמי ומימוש היכולות שבכם. רוב החיים אתם לא נותנים מימוש לדחפים שלכם, מכל מיני סיבות. בכביש רגיל צריך לשמור על החוקים, להיות כמו כולם. לא פשוט לחרוג ממוסכמות,”לשבור את החוקים”, להיות שונה, לאפשר לעצמכם ללכת עם הלב מבלי לתת לסביבה להשפיע על קבלת ההחלטות שלכם. זה לא פשוט לחיות ולא לחשוב על מה יחשבו על זה. אבל עם בהרצאות, סדנאות והאימונים אישיים למנהיגות מבפנים תקבלו הכלים להיות המנהיגים של חייכם, אני אראה לכם את הדרך.

תנו לי להיות המצפן שלכם- עם המנטור הנכון שמשמש כמצפן שלכם,קל יותר להעז לגלות דרכים חדשות ותבלי לפחד לסטות ממסלול החיים.  במהלך התהליך תלמדו להנהיג גם אחרים. אתם תהפכו למנהיגים שיש להם את כל הכלים לתקן ולפתח כל תחום בחייכם.

כמנטור אני העניק לכם מסלול מלא כדי להנהיג את חייכם
ואחר מכן אני אדחוף אתכם למעלה וקדימה לא אוותר,
לא אעשה הנחות ולא אעגל פינות!

קבע פגישת יעוץ ללא התחייבות, עכשיו!

אם אתם רוצים שינוי אמיתי בחייכם, בחיי עובדיכם/המנהלים שלכם, זה הזמן ליצור קשר ולשמוע פרטים נוספים על הסדנאות הייחודיות שלנו.

קבע פגישת יעוץ!

הכירו את הצוות שלנו

איל גבע
מנחה סדנאות לפיתוח כישורי מנהיגות

פסיכותרפיסט קליני ומנחה קבוצות

איציק בן שושן

מנחה סדנאות לפיתוח כישורי מנהיגות, 

מנהל רכש, סטטסטיקאי 

איציק

ישי שוורץ

מנחה סדנאות לפיתוח כישורי מנהיגות, 

מנהל וקרמינולוג קליני